BIROURI TERITORIALE

Vrem să fim cât mai aproape de clienții noștri, de aceea punem bazele unei rețele de birouri Mira Broker în toată țara 

Birou Braila

Inspector Asigurari: Tudorache Ana Florina
Telefon: 0740 491 061
Email: anaflorina.tudorache@mirabroker.ro 

Birou Hunedoara

Inspector Asigurari: Danciu Andrei
Telefon: 0762 257 833
Email: andrei.danciu@mirabroker.ro 

Birou Mehedinti

Inspector Asigurari: Stochina Elena
Telefon: 0768 268 168
Email: elena.stochina@mirabroker.ro 

Birou Mures

Inspector Asigurari: Darius Oliviu Pop
Telefon: 0754 525 739
Email: darius.pop@mirabroker.ro 

Birou Barlad

Inspector Asigurari: Marian Vasilache
Telefon: 0749 869 037
Email: marian.vasilache@mirabroker.ro 

Birou Ialomita

Inspector Asigurari: Carmen Stefania Serbu
Telefon: 0787 255 855
Email: carmen.serbu@mirabroker.ro 

Birou Arges

Inspector Asigurari: Bogdan Marius Durnea
Telefon: 0721 589 953
Email: bogdan.durnea@mirabroker.ro 

Alătură-te familiei Mira Broker

Contactează-ne