BIROURI TERITORIALE

Vrem să fim cât mai aproape de clienții noștri, de aceea punem bazele unei rețele de birouri Mira Broker în toată țara 

Birou Braila

Inspector Asigurari: Tudorache Ana Florina
Telefon: 0740 491 061
Email: anaflorina.tudorache@mirabroker.ro 

Birou Hunedoara

Inspector Asigurari: Danciu Andrei
Telefon: 0762 257 833
Email: andrei.danciu@mirabroker.ro 

Birou Mehedinti

Inspector Asigurari: Stochina Elena
Telefon: 0768 268 168
Email: elena.stochina@mirabroker.ro 

Birou Mures

Inspector Asigurari: Darius Oliviu Pop
Adresa: Str. Mihai Viteazu nr 117/6, Sighisoara, Jud. Mures
Telefon: 0754 525 739
Email: darius.pop@mirabroker.ro 

Birou Barlad

Inspector Asigurari: Marian Vasilache
Adresa: Bd. Primaverii nr. 16 (vis a vis de sensul giratoriu, Gura Leului Barlad)
Telefon: 0749 869 037
Email: marian.vasilache@mirabroker.ro 

Birou Ialomita

Inspector Asigurari: Carmen Stefania Serbu
Adresa: Str. Soseaua Bucuresti, Sat Paltinisu, Judet Ialomita
Telefon: 0787 255 855
Email: carmen.serbu@mirabroker.ro 

Birou Arges

Inspector Asigurari: Bogdan Marius Durnea
Telefon: 0721 589 953
Email: bogdan.durnea@mirabroker.ro 

Birou Cluj

Inspector Asigurari: Ana Ioana Stan
Adresa: Adresa: Str. A. Iancu, nr. 1, parter, Mun. Gherla, jud. Cluj
Telefon: 0744 609 093
Email: ioana.stan@mirabroker.ro 

Birou 1 Decembrie

Inspector Asigurari: Gina Filipescu
Adresa: Sos. Giurgiului nr. 72, Comuna 1 Decembrie, Judet Ilfov
Telefon: 0732 822 286 / 0727 345 578
Email: gina.filipescu@mirabroker.ro 

Birou Nasaud

Inspector Asigurari: Cristina Circu
Adresa: Str. Bistritei, nr. 40, Nasaud, jud. Bistrita-Nasaud
Telefon: 0753 460 888
Email: cristina.circu@mirabroker.ro 

Birou Suceava

Inspector Asigurari: Simona Stefan
Adresa: Str. Nicolae Labis nr. 35, Suceava, Jud. Suceava
Telefon: 0749 705 540
Email: simona.stefan@mirabroker.ro 

Birou Grozesti (Mehedinti)

Inspector Asigurari: Coman Iuliana Elena
Adresa: sat Carceni nr. 96, comuna Grozesti, judetul Mehedinti
Telefon: 0785 659 807
Email: iuliana.coman@mirabroker.ro 

Birou Chiajna (Ilfov)

Inspector Asigurari: Madalina Grigore
Telefon: 0763 055 191
Email:  madalina.grigore@mirabroker.ro 

Birou Timisoara (Timis)

Inspector Asigurari: Andra Fulger-Diaconu
Telefon: 0768 356 271
Email:  andra.fulger@mirabroker.ro 

Birou Bucuresti

Inspector Asigurari: Denisa Florentina Pana
Telefon: 0721 852 747
Email:  denisa.pana@mirabroker.ro 

Birou Deva (Hunedoara)

Inspector Asigurari: Corina Ilies
Telefon: 0728 107 466
Email:  corina.ilies@mirabroker.ro 

Birou Targoviste (Dambovita)

Inspector Asigurari: Cristina Frandes
Telefon: 0799 800 008
Email:  cristina.frandes@mirabroker.ro 

Birou Pitesti (Arges)

Inspector Asigurari: Cosmin David
Adresa: Bd. Petrochimistilor nr 21B
Telefon: 0769 961 192
Email:  cosmin.david@mirabroker.ro 

Birou Brasov

Inspector Asigurari: Adrian Andrei
Adresa: Calea Bucuresti nr. 53, Sc A, Ap. 1
Telefon: 0744 325 894
Email:  adrian.andrei@mirabroker.ro 

Birou Fagaras (Jud. Brasov)

Inspector Asigurari: Sorin Cotea
Adresa: Str. Republicii nr. 18
Telefon: 0787 511 177
Email:  sorin.cotea@mirabroker.ro 

Birou Maracineni (Jud. Buzau)

Inspector Asigurari: Marius Ion
Adresa: Str. Centrala C, nr. 159, Sat Capatinesti, Comuna Maracineni
Telefon: 0761 611 653
Email:  marius.ion@mirabroker.ro 

Birou Bucuresti

Inspector Asigurari: Andrei Munteanu
Adresa: Bucuresti
Telefon: 0727 135 451
Email:  andrei.munteanu@mirabroker.ro 

Alătură-te familiei Mira Broker

Contactează-ne